YATARAK FİZİK TEDAVİ
 
HASTANEMİZ ÖZELLİKLE “ LOKOMOTOR SİSTEM “ ÜZERİNDE GELİŞMİŞ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON İMKANLARI İLE FİZİK TEDAVİ ,BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ ,NÖROANESTEZİ,NÖROLOJİ VE ORTOPEDİ BÖLÜMLERİ KOLLABORE ÇALIŞMASI SONUCU BÖLGEMİZDE ÖNEMLİ BİR HASTA GRUBUNA HİZMET VERMEKTEDİR.GELİŞEN ALTYAPI,BİLGİ BİRİKİMİ VE DENEYİMİ İLE DÜNYAYA AÇILMAYI HEDEFLEMEKTEDİR.
ALGOMED HASTANESİ GENEL HASTANE OLMASI NEDENİ İLE YATARAK FİZİK TEDAVİ GÖREN HASTALARA HEM İLERİ TEKNOLOJİ CİHAZLARI VE DENEYİMLİ UZMAN DOKTOR - FİZYOTERAPİST KADROSU İLE HEMDE GEREKTİĞİNDE NÖROLOJİ -BEYİN CERRAHİ – DAHİLİYE-PSİKİYATRİ -ÜROLOJİ GİBİ BRANŞLARDA KONSÜLTASYON DESTEĞİ VERMEKTEDİR.
HASTANEMİZ 100 YATAKLI OLUP HEM AYAKTAN HEMDE  YATARAK GENEL SAGLIK HİZMETİ VE REHABİLİTASYON HİZMETİ VERMEKTEDİR. 24 SAAT AÇIK ACİL ÜNİTEMİZ VE 3.SEVİYE ERİŞKİN YOGUN BAKIM ÜNİTEMİZ MEVCUTTUR.
AYRICA AÇIK MRI-TOMOGRAFİ-KONVONSİYONEL RÖNTGEN-KEMİK DANSİTOMETRESİ – MAMOGRAFİ VS . GİBİ DETAYLI RADYOLOJİK İNCELEMELER YAPILMAKTA VE  GELİŞMİŞ MİKROBİYOLOJİ - BİYOKİMYA LABORATUVARI İLEDE HİZMET VERMEKTEDİR.

HASTANEMİZE BAŞVURAN REHABİLİTASYON HASTALARINDA ( HEMİPLEJİ -TETRAPLEJİ - PARAPLEJİ - MULTİPLE SCLEROZ.. VS )  İLK ÖNCE FİZİK TEDAVİ UZMANLARIMIZ TARAFINDAN HASTANIN DETAYLI MUAYENESİ YAPILARAK HASTAYA VE HASTALIĞINA ÖZGÜ BİR TEDAVİ PROGRAMI OLUŞTURULMAKTADIR. BU TEDAVİ PROGRAMI UZMAN HEKİM GÖZETİMİNDE DENEYİMLİ UZMAN FİZYOTERAPİSTLERİMİZ TARAFINDAN HASTANIN DURUMUNA  GÖRE EN AZ GÜNDE 2 DEFA UYGULANMAKTADIR.AYRICA HASTA:  NÖROLOJİ- ÜROLOJİ - BEYİN CERAHİSİ - DAHİLİYE - PSİKİYATRİ UZMANLARI TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK HASTANIN TOPYEKÜN TAKİBİ SAĞLANMAKTADIR.
YATALI FİZİK TEDAVİ - REHABİLİSTASYON VE SEANS ÜCRETLERİ HASTANIN KURUMUMUZDA ALDIGI SEANS VE BAKIM HİZMETİNE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.

KLİNİĞİMİZDE KLASİK REHABİLİSTASYONA EK OLARAK LOCOMAT ( YÜRÜME ROBOTU ) GİBİ EN SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR İLE KULLANMAKTAYIZ.
KLİNİĞİMİZDE ODALARIMIZIN HEPSİ TEK KİŞİLİK OLUP ; SADECE HASTA VE REFAKATÇISINA AİTTİR.  ODA FİYATLARINI KURUMUZ İLE İLETİŞİM KURARAK ALABİLİRSİNİZ.

KURUMUMUZUN SGK İLE ANLAŞMASI VARDIR.BELLİ BİR ORANDA SGK ÜCRETLERİ KARŞILARKEN  DİĞER SEANSLAR VE OTELCİLİK HİZMETLERİ İÇİN BİR MİKTAR FARK ÜCRETİ ALINMAKTADIR.
ÜCRET BİLGİSİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ  0541 945 15 95 
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.
ÖZEL ALGOMED HASTANESİ