YATARAK FİZİK TEDAVİ

 
Hastanemiz Özellikle “ Lokomotor Sistem “ Üzerinde Gelişmiş Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon İmkanları İle Fizik Tedavi ,Beyin Ve Sinir Cerrahisi ,Nöroanestezi,Nöroloji Ve Ortopedi Bölümleri Kollabore Çalışması Sonucu Bölgemizde Önemli Bir Hasta Grubuna Hizmet Vermektedir.Gelişen Altyapı,Bilgi Birikimi Ve Deneyimi İle Dünyaya Açılmayı Hedeflemektedir.
Algomed Hastanesi Genel Hastane Olması Nedeni İle Yatarak Fizik Tedavi Gören Hastalara Hem İleri Teknoloji Cihazları Ve Deneyimli Uzman Doktor - Fizyoterapist Kadrosu İle Hemde Gerektiğinde Nöroloji -Beyin Cerrahi – Dahiliye-Psikiyatri -Üroloji Gibi Branşlarda Konsültasyon Desteği Vermektedir.
Hastanemiz 100 Yataklı Olup Hem Ayaktan Hemde  Yatarak Genel Saglık Hizmeti Ve Rehabilitasyon Hizmeti Vermektedir. 24 Saat Açık Acil Ünitemiz Ve 3.Seviye Erişkin Yogun Bakım Ünitemiz Mevcuttur.
Ayrıca Açık Mrı-Tomografi-Konvonsiyonel Röntgen-Kemik Dansitometresi – Mamografi Vs . Gibi Detaylı Radyolojik İncelemeler Yapılmakta Ve  Gelişmiş Mikrobiyoloji - Biyokimya Laboratuvarı İlede Hizmet Vermektedir.


Hastanemize Başvuran Rehabilitasyon Hastalarında ( Hemipleji -Tetrapleji - Parapleji - Multiple Scleroz.. Vs )  İlk Önce Fizik Tedavi Uzmanlarımız Tarafından Hastanın Detaylı Muayenesi Yapılarak Hastaya Ve Hastalığına Özgü Bir Tedavi Programı Oluşturulmaktadır. Bu Tedavi Programı Uzman Hekim Gözetiminde Deneyimli Uzman Fizyoterapistlerimiz Tarafından Hastanın Durumuna  Göre En Az Günde 2 Defa Uygulanmaktadır.Ayrıca Hasta:  Nöroloji- Üroloji - Beyin Cerahisi - Dahiliye - Psikiyatri Uzmanları Tarafından Değerlendirilerek Hastanın Topyekün Takibi Sağlanmaktadır.
Yatalı Fizik Tedavi - Rehabilistasyon Ve Seans Ücretleri Hastanın Kurumumuzda Aldıgı Seans Ve Bakım Hizmetine Göre Değişmektedir.

Kliniğimizde Klasik Rehabilistasyona Ek Olarak Locomat ( Yürüme Robotu ) Gibi En Son Teknoloji Cihazlar İle Kullanmaktayız.
Kliniğimizde Odalarımızın Hepsi Tek Kişilik Olup ; Sadece Hasta Ve Refakatçısına Aittir.  Oda Fiyatlarını Kurumuz İle İletişim Kurarak Alabilirsiniz.

Kurumumuzun 
Sgk İle Anlaşması Vardır.Belli Bir Oranda Sgk Ücretleri Karşılarken  Diğer Seanslar Ve Otelcilik Hizmetleri İçin Bir Miktar Fark Ücreti Alınmaktadır.
Ücret Bilgisi İçin Bizi Arayabilirsiniz 
0541 945 15 95 
             Sağlıklı Günler Dileriz.
             Özel Algomed Hastanesi