Sosyal Sorumluluk Kök Hücre Bağışı
19 Haziran 2019
Özel Algomed Hastanesi Farkındalık yarattı! "Öne Çık Hayat Kurtar" sloganı ile Türkök Kızılay öncülüğünde başlatılan kök hücre bağış kampanyasına Özel Algomed Hastanesi büyük destek verdi.
Sosyal Sorumluluk Organ Bağışı
15 Nisan 2019
HER BAĞIŞ YENİ BİR UMUT Sağlık Bakanlığı Adana İl Sağlık Müdürlüğü ve Özel Algomed Hastanesi iş birliğinde düzenlenen Organ ve Doku Bağış Kampanyası büyük ilgi gördü.
Hidroterapi
15 Ocak 2021
Hidroterapi, su kullanarak ve sudan faydalanarak ağrının giderilmesi ve tedavi edilmesi konularında çalışmalar içeren, fizyoterapi kapsamında yer alan bir tıp dalıdır.
Coronavirüs (Koronavirüs) nedir? Coronavirüs belirtileri nelerdir?
17 Mart 2020
Coronavirüs nedir? 2019 yılının Aralık ayında, Çin’de birdenbire sebebi açıklanamayan zatürre olguları ortaya çıkmaya başladı. Yapılan araştırmalar, bu zatürre vakalarının daha önceden tanımlanmamış yeni bir tip coronavirüs (coronavirus) olduğunu ortaya çıkardı. Virüsün bu formuna, 2019 yılında ortaya çıktığı için, Coronavirus 2019 yani COVID-19 denildi. Coronavirüs aslında, hayvanlarda bolca rastlanan bir virüstür. Son zamanlarda hastalığa neden olan virüsün kaynağının, ise Çin'in Wuhan kentinde bulunan Huanan deniz ürünleri pazarı olduğu düşünülmektedir. Önce hayvandan insana bulaşan virüsün insandan insana da yayılabildiği zamanla anlaşılmıştır.
Dyt. Feyza KILIÇ (GÜVENİLİR DİYET )
25 Şubat 2020
GÜVENİLİR DİYET
 Check Up Merkezi
28 Şubat 2019
Ayak Bileği Burkulması
15 Ocak 2021
Ayak bileği burkulması çok sık görülür. Spor yapanlar, yapmayanlar, çocuklar veya erişkinler kısacası herkes ayak bileği burkulması ile karşı karşıya kalabilir. Fakat sıklıkla sportif aktiviteler sırasında meydana gelir.
Dyt. Feyza Kılıç  ( SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET )
30 Temmuz 2018
SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET
18 Kasım Dünya Antibiyotik Farkındalık Günü
18 Kasım 2016
Antibiyotikler, bakteriyel enfeksiyon hastalıklarının tedavisinde kullanılan ve insan sağlığı açısından çok büyük öneme sahip ilaçlardır.
Dyt. Feyza Kılıç Sağlıklı Beslenme İpuçları
06 Mart 2020
Sağlıklı Beslenme İçin İpuçları
Acil Servis
15 Ocak 2021
Acil servisimiz 7/24 hizmet vermektedir.
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
21 Mart 2017
Gerçek dostlar kromozom saymaz. Çünkü down sendromu 1 eksiklik değil +1 fazlalıktır.
Aile Hekiminizi Erken Tanıyın
28 Haziran 2019
Aile Hekiminizi Erken Tanıyın
Felçli Hasta Rehabilitasyonu
12 Ocak 2021
HASTANEMİZE BAŞVURAN REHABİLİTASYON HASTALARINDA ( HEMİPLEJİ -TETRAPLEJİ - PARAPLEJİ - MULTİPLE SCLEROZ.. VS ) İLK ÖNCE FİZİK TEDAVİ UZMANLARIMIZ TARAFINDAN HASTANIN DETAYLI MUAYENESİ YAPILARAK HASTAYA VE HASTALIĞINA ÖZGÜ BİR TEDAVİ PROGRAMI OLUŞTURULMAKTADIR. BU TEDAVİ PROGRAMI UZMAN HEKİM GÖZETİMİNDE DENEYİMLİ UZMAN FİZYOTERAPİSTLERİMİZ TARAFINDAN HASTANIN DURUMUNA GÖRE EN AZ GÜNDE 2 DEFA UYGULANMAKTADIR.AYRICA HASTA: NÖROLOJİ- ÜROLOJİ - BEYİN CERAHİSİ - DAHİLİYE - PSİKİYATRİ UZMANLARI TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK HASTANIN TOPYEKÜN TAKİBİ SAĞLANMAKTADIR. YATALI FİZİK TEDAVİ - REHABİLİSTASYON VE SEANS ÜCRETLERİ HASTANIN KURUMUMUZDA ALDIGI SEANS VE BAKIM HİZMETİNE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR. KLİNİĞİMİZDE KLASİK REHABİLİSTASYONA EK OLARAK LOCOMAT ( YÜRÜME ROBOTU ) GİBİ EN SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR İLE KULLANMAKTAYIZ. KLİNİĞİMİZDE ODALARIMIZIN HEPSİ TEK KİŞİLİK OLUP ; SADECE HASTA VE REFAKATÇISINA AİTTİR. ODA FİYATLARINI KURUMUZ İLE İLETİŞİM KURARAK ALABİLİRSİNİZ.
Saç ve Sakal Ekimi
20 Şubat 2020
Hastane ortamında hijyenik,kaliteli ve sağlıklı bir geri dönüşüm için hizmetinizdeyiz.