Aile Hekiminizi Erken Tanıyın
28 Haziran 2019
Aile Hekiminizi Erken Tanıyın
Felçli Hasta Rehabilitasyonu
22 Haziran 2019
HASTANEMİZE BAŞVURAN REHABİLİTASYON HASTALARINDA ( HEMİPLEJİ -TETRAPLEJİ - PARAPLEJİ - MULTİPLE SCLEROZ.. VS ) İLK ÖNCE FİZİK TEDAVİ UZMANLARIMIZ TARAFINDAN HASTANIN DETAYLI MUAYENESİ YAPILARAK HASTAYA VE HASTALIĞINA ÖZGÜ BİR TEDAVİ PROGRAMI OLUŞTURULMAKTADIR. BU TEDAVİ PROGRAMI UZMAN HEKİM GÖZETİMİNDE DENEYİMLİ UZMAN FİZYOTERAPİSTLERİMİZ TARAFINDAN HASTANIN DURUMUNA GÖRE EN AZ GÜNDE 2 DEFA UYGULANMAKTADIR.AYRICA HASTA: NÖROLOJİ- ÜROLOJİ - BEYİN CERAHİSİ - DAHİLİYE - PSİKİYATRİ UZMANLARI TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK HASTANIN TOPYEKÜN TAKİBİ SAĞLANMAKTADIR. YATALI FİZİK TEDAVİ - REHABİLİSTASYON VE SEANS ÜCRETLERİ HASTANIN KURUMUMUZDA ALDIGI SEANS VE BAKIM HİZMETİNE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR. KLİNİĞİMİZDE KLASİK REHABİLİSTASYONA EK OLARAK LOCOMAT ( YÜRÜME ROBOTU ) GİBİ EN SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR İLE KULLANMAKTAYIZ. KLİNİĞİMİZDE ODALARIMIZIN HEPSİ TEK KİŞİLİK OLUP ; SADECE HASTA VE REFAKATÇISINA AİTTİR. ODA FİYATLARINI KURUMUZ İLE İLETİŞİM KURARAK ALABİLİRSİNİZ.
Saç ve Sakal Ekimi
20 Şubat 2020
Hastane ortamında hijyenik,kaliteli ve sağlıklı bir geri dönüşüm için hizmetinizdeyiz.
Dyt. Feyza KILIÇ (GÜVENİLİR DİYET )
31 Temmuz 2018
GÜVENİLİR DİYET
 Check Up Merkezi
28 Şubat 2019
Ayak Bileği Burkulması
14 Nisan 2017
Ayak bileği burkulması çok sık görülür. Spor yapanlar, yapmayanlar, çocuklar veya erişkinler kısacası herkes ayak bileği burkulması ile karşı karşıya kalabilir. Fakat sıklıkla sportif aktiviteler sırasında meydana gelir.
Uzm.Dyt. Meltem KUDRET  ( SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET )
30 Temmuz 2018
SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET
18 Kasım Dünya Antibiyotik Farkındalık Günü
18 Kasım 2016
Antibiyotikler, bakteriyel enfeksiyon hastalıklarının tedavisinde kullanılan ve insan sağlığı açısından çok büyük öneme sahip ilaçlardır.
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
21 Mart 2017
Gerçek dostlar kromozom saymaz. Çünkü down sendromu 1 eksiklik değil +1 fazlalıktır.
Dyt. Feyza Kılıç Sağlıklı Beslenme İpuçları
06 Ağustos 2018
Sağlıklı Beslenme İçin İpuçları