ALGOMED HASTANESİ | ADANA | Yönetim Ekibimiz

Yönetim Ekibimiz


Uzm.Dr.Arif AKGÜL
CEO/Genel Direktör


Uzm. Dr. Arif AKGÜL yüksek öğrenimini 1983 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, uzmanlığını ise 1993 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dalında yapmıştır. 1993-2008 yılları arasında devlet kurumunda fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlığı yaptıktan sonra, 2008 yılında Algomed Tıp Merkezi ünvanı ile açmış olduğu, 2008'in sonlarında Cerrahi Tıp Merkezi olan ve 2013 yılından itibaren tam kapsamlı hastane modülüne geçen Özel Algomed Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı/CEO görevini sürdürmektedir.


Dr. Fahrettin EMRE
Tıbbi Hizmetler Direktörü

1986 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu. 1986-2011 yılları arasında kamu sağlık kuruluşlarında hekimlik görevlerini üstlenen EMRE, 2004-2012 yılları arasında  Nobel Tıp Merkezi'nde kurucu ortak olarak görevini sürdürdü. 2013 yılından itibaren Özel Algomed Hastanesi'nde  Tıbbi Hizmetler Direktörü ve İş Yeri Hekimi olarak çalışamaya devam etmektedir.


Canan CAN AKGÜL  
İdari Direktör


Canan Can Akgül, yüksek öğrenimini Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliği' nde yaptı. ITEC Uluslararası İş Okulunda ve Lefke Üniversitesinde İş Yönetimi(preMBA) programını aldıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Sağlık Kurumları Yönetimi ve Londra Şehir Koleji Stratejik Hastane Yönetimi programlarını tamamladı. 1995 yılında sağlık alanında çalışmaya başlamış, 1999-2007 yılları arasında ilaç sektöründe; satış uzmanı, ürün uzmanı ve satış takım müdürü görevlerini üstlenmiştir. 2008 yılında Algomed Özel Sağlık Hizmetleri grubuna katılarak, Algomed Hastanesi kuruluş ve ruhsatlandırma safhaları dahil olmak üzere tüm aşamalarında çalışmıştır. Mayıs 2013 tarihinden itibaren Algomed Hastanesinde İdari Direktör olarak görevini sürdüren Canan Can Akgül evli ve bir çocuk annesidir.


Damla GEREK
Performans Geliştirme ve Kalite Sorumlusu


2013 yılında Hacettepe Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Çalışma hayatına Ankara'da Yönetim Danışmanlığı sektöründe  sivil toplum kuruluşlarının, milletvekillerinin, kişisel gelişim eğitimleri, kurumsal gelişim programları, kişisel gelişim programları, eğitim programları, belgelendirme programları, araştırma programları, iletişim programlarının düzenlenmesi gibi  görevlerde İş Geliştirme Uzmanı olarak başlayan Damla GEREK, 07.08.2017  tarihinden bu yana Algomed Özel Sağlık Hizmetleri Şirketi bünyesinde Performans Geliştirme ve Kalite Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Ülkü İZGİR
Hemşirelik Hizmetleri Direktörü


21 Ağustos 1977 Adana'nın Yumurtalık ilçesinde dünyaya gelen Ülkü İzgır ortaöğretimini 1996 yılında Ceyhan Sağlık Meslek Lisesi’nde tamamladı.Erzurum Atatürk Üniversitesi Acil durum ve Afet Yönetimi öğrenimine devam etmektedir.Çeşitli sağlık kuruluşlarında hemşire, Eğitim hemşireliği ve Başhemşire yardımcısı olarak görev almıştır.Ülkü İzgir. Evli ve 2 çocuk annesidir.