Hakkımızda

MENU

Kurumsal

Hakkımızda

2008 tarihinden bu yana Özel Sağlık Hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve 2013 Mayıs ayından itibaren de Özel Algomed Hastanesi olarak hizmete giren hastanemiz; bünyesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi, Doğumhane, Yenidoğan Yoğun Bakım Servisi, Genel Yoğun Bakım Servisi, Acil Servis, Cerrahi ve Dahili Servisler, 4 adet ameliyathane bulunmakta olup; Hastanemizde İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Gastroenteroloji(Endoskopi Kolonoskopi), Genel Cerrahi, Dermatoloji , Göz Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Nöroloji (EEG,EMG), Üroloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Çocuk Cerrahi, Beslenme ve Diyetetik polikliniklerinde sağlık hizmeti sunulmaktadır.
Hastanenin toplam yüz ölçümü 2.056,27 m2, ’dir. Toplam arsa alanı 1.772,88 m2’dir.
Hastanemiz 75 yataklı olup, 27 yenidoğan yoğun bakım,11 genel yoğun bakım,12 acil gözlem yatağı, 37 tek odalı yataklı servis ve 2 VİP hasta odası ile A sınıfı özel hastane olarak faaliyetini sürdürmektedir. Hastanemiz açılışından bu yana ‘’Engelsiz Mekan’’ ünvanı sahibidir.Temmuz 2015 te ‘’Bebek Dostu Hastane’’ ünvanını almıştır.
Fizik tedavi alanında ilimizde ve bölgemizde tek olan Robotik Yürüme Cihazı ile Uzman Fizik Tedavi Hekimleri, Fizyoterapistler ve Fizik Tedavi Teknikerleri ile robotik rehabilitasyon hizmeti sunulmaktadır. Bel ve boyun ağrılarında ameliyatsız tedavi imkanı sağlayan spinal dekompresyon, yüksek yoğunluklu lazer, Elektroterapi, Ultrasound gibi yüksek teknolojiye sahip cihazların yanısıra bireysel egzersizlerle fizik tedavi ve rehabilitasyon tedavisi desteklenmektedr.

Algomed Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.
ONLINE HİZMETLER