Dahiliye ( İç Hastalıkları )

TÜM KLİNİK BRANŞLARA TEMEL TEŞKİL EDEN GENEL DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI )BÖLÜMÜNDE , ERİŞKİNLERİN DOKTORU OLARAK 16 YAŞ ÜSTÜ TÜM HASTALARIN CERRAHİ DIŞI SAĞLIK SORUNLARINA YARDIMCI OLUNMAKTADIR.
HASTALARIN İLK MUAYENESİNİ TAKİBEN YAPILAN BİYOKİMYASAL (KAN ŞEKERİ , KOLESTEROL , TİROİD TESTLERİ, TAM KAN VS. ) TETKİKLER VE RADYOLOJİK İNCELEMELER ( USG , BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ , MANYETİK REZONANS , MAMMOGRAFİ , KEMİK TARAMASI VS. ) SONUCU TANI KONAN HASTALAR AYAKTAN VEYA YATARAK TEDAVİ EDİLMEKTE  , GEREĞİNDE İLGİLİ BRANŞLARA YÖNLENDİRİLMEKTEDİR. AYRICA AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI HASTA DEĞERLENDİRİLMESİ VE TAKİBİ YAPILMAKTADIR.
HASTANEMİZDE GENEL DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI ) KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE DEĞİŞİK YAŞ GRUPLARINA YÖNELİK CHECK-UP PROGRAMLARI MEVCUT OLUP, BU PROGRAMLARDA DETAYLI LABORATUAR VE RADYOLOJİK TETKİKLER YAPILMAKTA OLUP , GEREKLİ DURUMLARDA İLGİLİ BRANŞLARŞA HASTALAR KONSÜLTE EDİLEREK ERKEN TANI VE KORUYUCU HEKİMLİK HİZMETLERİ VERİLMEKTEDİR.
GENEL DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI ) BÖLÜMÜMÜZDE ÜST-ALT SOLUNUM YOLU HASTALIKLARI , HİPERTANSİYON HASTALIĞI , ŞEKER HASTALIĞI , TİROİD HASTALIĞI , MİDE BARSAK HASTALIKLARI , ROMATİZMAL HASTALIKLAR  BAŞARI İLE TAKİP VE TEDAVİ EDİLMEKTEDİR.
HASTANEMİZ GENEL DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI ) BÖLÜMÜMÜZ TÜM HASTANEMİZİN MİSYON OLARAK BENİMSEDİĞİ HASTA MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTAN VE ÇAĞIN GEREKLERİNE UYGUN BİR ANLAYIŞ İLE HİZMETİNE DEVAM ETME KARARLILIĞINI SÜRDÜRMEKTEDİR.
Dahiliye ( İç Hastalıkları ) Doktorlarımız

Uzm. Dr. Cengiz BOĞA

Dahiliye ( İç Hastalıkları )

Prof. Dr. Yılmaz ERGÜN

Dahiliye ( İç Hastalıkları )